BAHÇEŞEHİR PARKI’NDA DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

düğün fotoğrafı çekme, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafçısı bahçeşehir

Büyük şehirlerde insanların hasret kaldığı en önemli eksikliklerden birisi yeşil alanlardır. Biraz daha iş yeri, biraz daha ev yapabilmek adına şehir merkezlerinde yeşil alanlara önem verilmemektedir. Bu nedenle de özellikle hafta sonları insanlar nerede yeşillik varsa kendilerini oralara atmaktadırlar. Yaşam koşullarının gereği olarak karşımıza çıkan yeşile ve de doğaya özlem kendisini düğün fotoğrafı çekimlerinde de göstermektedirler.düğün fotoğrafı çekme, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafçısı bahçeşehir

Birçok insan kapalı mekânlar yerine açık havayı tercih ederek dış çekim yaptırmaktadır. Dış çekim sırasında da fotoğraflarında yeşil ve mavi aramakta, bunu romantizm simgesi olarak görmekte ve ayrıca buraların kendilerine dinginlik verdiğini düşünmektedirler. Nispeten şehre daha yakın olan Bahçeşehir Parkı da düğün fotoğrafları için çiftlere eşsiz pozlar sunmaktadır. Başakşehir birinci etapta yer alan bu park yemyeşil görünümü ve güzel imarıyla buraya ilgi gösterenlerin yüzünü kara çıkarmamaktadır.

Başakşehir’e yapılan suni gölet sayesinde de yeşilliğin yanı sıra maviyi görme imkânı da olmaktadır. Yemyeşil ağaçların, çimenlerin hemen yanı başında verilen pozlar elbette bakanların içini açmaktadır. Her gören bu manzaraya hayran olurken aynı zamanda bir bakan bir daha bakmak isteyecektir. Yeni evlenen bir çift içinse bu durum herhalde en güzel hediye olacaktır. Adeta bakanın bile bir an için günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşarak manzaranın tadını çıkararak dinlenebildiği bu düğün fotoğrafları İstanbul sakinlerini Bahçeşehir Parkı’nda beklemektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*