Bakırköy Liposuction Merkezlerinin Kalitesi

bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Birçok insan fazla yağlarından şikâyetçidir. Bunun için birçok çözüm ararlar. Bir çözümde liposuctiondur.  Liposuction bazı yöntemlerle belirli bir bölgedeki fazla yağların vakumla alınması işlemine denir. Emniyet kriterleri aşılmadığı zaman tehlikesi olmayan bir ameliyat içerirbakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Ne zaman yapılabilir

Liposuctionun en uygun olduğu kişiler vücutlarında bölge bölge fazlalıkları olan kişilerdir. Obez olan kişilere motivasyon amacı ile uygulanabilir. Fakat bu ameliyat bir zayıflama ameliyatı değildir. Daha doğrusu bir şekillenme ameliyatı olduğunun bilenmesi kişi için daha iyi olacaktır. Eğer ameliyat olacak kişinin derisi liposuctiona uygunsa yani derisinde sarma yada kırışıklıklar olmuyorsa sonuç kişi için baya tatmin edici olacaktır. Fakat eğer bir kırışıklık yada sarkma olursa orayı germe ameliyatı ile düzeltmek gerekebilir. Bu konuda Bakırköy liposuction merkezlerinin kalitesi tartışılamaz. Bu merkezler işlerinin en iyisini yapmaktadırlar. Eğer bir merkezlerine giderseniz Bakırköy liposuction merkezlerinin kalitesini sizde göreceksiniz. Aklınıza takılan bir şey olursa her şekilde gidip sorabilirsiniz. İnternet sitelerine de girip öğrenebilirsiniz.

Bu ameliyatın özellikleri nelerdir

Ameliyatın süresi verilen anestezi miktarı ve alınacak yağ miktarına göre farklılık gösterir. Tek bir bölgede liposuction yapılacak ise bölgesel anestezi uygulanabilir. Liposuction sadece yağ aldırmak için yapılabildiği gibi karın germe, meme küçültme,  yüz germe, uyluk germe, jinekomastı gibi bazı ameliyatlara yardımcı olarak da yapılabilir. Ameliyat sonrasında ameliyat yapılan bölgeyi koruyacak olan bir korsenin 3-4 hafta kullanılmasında da büyük fayda vardır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*