Bayan Sandalet Modelleri İle Modayı Yakalayın

bayan sandalet modelleri, yeni model sandaletler, yeni bayan sandaletleri

Biz bayanlar, giyinmeyi çok severiz. Dış görünüşümüze çok önem veririz. Ee haliyle de alış verişe çıkmayı severiz. İndirim günlerini bayanlar, hayatta kaçırmazlar, her şeyden haberleri vardır. Yerine göre hareket etmesini de biliriz. Bütçemize göre harcama yaparız. Havalar da ısınmaya başladı, bahar alış verişine çıkmanın zamanı geldi, dediğinizi duyar gibiyim. Alış veriş yapmak, genç yaşlı fark etmez, hepimizi mutlu eden bir şeydir. Kendimizi değerli hissediyoruz. Yaza girmeye çok az bir süre kaldı, bayan sandalet almanın tam vaktidir.bayan sandalet modelleri, yeni model sandaletler, yeni bayan sandaletleri

Neden Sandalet Almalıyız?

Yaz aylarında, fazla nemden dolayı ayaklarımız çok fazla terler. Bu yüzden rahat bir şeyler giymek isteriz. Bunaltıcı sıcakta spor ayakkabı giymemiz, imkansız gibi bir şeydir. Ayaklarımız su içinde kalır. Terlik giymek de olmaz; hem rahat değildir hem de hoş olmaz bir ortama girdiğinizde, sizi garipseyebilirler. En ideali ‘bayan sandalet’ almaktır. Hem şık durur, hem de ayaklarınız rahat eder. Uzmanlar da ayak sağlığınız için, bunu öneriyorlar.

Rahat Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Ayakkabı alacağınız zaman, kesinlikle sabah saatlerini tercih etmeyin. Çünkü sabah saatlerinde ayaklarınız dinleniktir. Öğleden sonra veya akşam saatleri en uygun vakitlerdir. Ayaklarınız, gün boyu yorulmuştur, haliyle biraz da şişmiştir. Bu haldeyken yapacağınız alış veriş, sizi doğru tercihe götürecektir. Bayan sandalet alırken dikkat edilecek bazı püf noktalar:

  • Rahatlığına dikkat edin.
  • Hangi modelde bir ayakkabı almayı düşünüyorsanız, önceden bunu kafanızda tasarlayın.
  • Giydiğiniz anda ayakkabı, ayağınızı sıkıyor ise, o ayakkabıyı derhal bırakın. Zaman ile açılır diye düşünmeyin, çünkü açılmıyor.
  • Kafanızda belirlediğiniz fiyat aralığının dışına çıkmayın.

Model Seçimi Önemli Midir?

Model seçimi elbette önemlidir. İçinize sinmeyin ayakkabıyı giymek istemezsiniz. Alırsınız; ama dolap bekler. Yazık, paranızı sokağa atmayın! Mağazalarda genellikle hep sağ ayağa verilir ayakkabılar, ancak siz isterseniz sol tekini verirler. Bu yanlıştır. Siz muhakkak isteyin. Ayakkabı, iki ayağınızda da aynı anda rahat duruyor mu? Önemli olan budur. Ayakkabıyı her iki ayağınıza da giyip, mağazanın içerisinde en az 10-15 dakika yürüyün. Rahat olup olmadığını ancak bu şekilde anlarsınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*