Davines Saç Boyası Çeşitleri

davines saç boyası, saç boyası çeşitleri, davines marka saç boyaları

Kurulduğu günden itibaren doğayla dost olan ve doğal içerikleriyle son derece yüksek kaliteli saç ürünleri üreten Davines firması bu vizyonuyla hareket ederek tüm dünya tarafından bilinen ve tercih edilen, güvenilir bir saç bakım ürünü markası olmayı başarmıştır. Firmanın çevre bilinciyle ilgili bir organizasyonun üst kurulunda gönüllü olarak görev yapması doğa dostu bir şirket olduğunun ispatıdır.davines saç boyası, saç boyası çeşitleri, davines marka saç boyaları

Bununla birlikte, firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Davines saç boyası çeşitleri kalıcı ve yarı kalıcı olarak ikiye ayrılabilir. Her iki boya türü için de içeriğinde amonyak bulunmadığı garanti edilmektedir. Bunun dışında kalıcı olarak tabir edilen Davines saç boyası serisinin ayrıca satın alınacak oksidanlarla ürünün prospektüsünde belirtilen oranlarda karıştırılması ve bu şekilde kullanılması gerekir. Yarı kalıcı olan ve saç rengini parlatır ve destekler nitelikte olan yarı kalıcı saç boyası ise 8 ile 10 yıkamadan sonra akmaktadır. Yarı kalıcı olan saç boyası serisi ürünleri tek başına kullanılır, başka herhangi bir ürünle karıştırılmasına gerek yoktur. Hem kalıcı hem de yarı kalıcı saç boyalarının ortak özelliği ise saça bakım yaparak boyama sonrası kadife yumuşaklığında saç elde edilmesini sağlamasıdır. Bununla birlikte, her iki saç boyası türü de saça ihtiyacı olan nemi, canlılığı ve parlaklığı kazandırır.

Yukarıda bahsedilen Davines saç boyası çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için markanın resmi sitesine başvurulabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*