Desenli Tunik Modelleri

desenli tunikler, desenli tesettür tunik modelleri, otantik tunik modelleri

Tunik modelleri dediğimizde aklımıza pek çok farklı model ve renk seçeneği gelebilmesi mümkündür öyle değil mi? Günümüzde tesettür giyimin adeta bir vazgeçilmezi olan tunikler, oldukça farklı desen ve renk seçenekleri ile üretilmektedir. Yine bunun yanı sıra kullanılan aksesuar detayları da modellere incelik kazandırırken, tercih edilen ön kapama özellikleri de farklı bir hava yansıtmaktadır. Özellikle bu yazımızda otantik tunik modelleri hakkında bilgiler vermemiz gerekirse, dijital baskılı ve diğer baskı çeşitlerinden şu şekilde bahsedilebilir.desenli tunikler, desenli tesettür tunik modelleri, otantik tunik modelleri

Dijital baskılı modeller

Otantik çiçek baskıları ile bayanların ilgisini çekebilecek bir model olarak tanımlanabilir. Elbette ki bu ürünler genel olarak yaz kreasyonları için uygun olurken, tercih edilen renklerde yaz renkleri arasından olmaktadır.

Boynunda yaka detayı ile birlikte kullanılan bir fular da modelin inceliğini ortaya koyuyor. Yine ön kısmı düğme detaylı olurken, ince yapısı sayesinde yaz aylarında daha rahat bir giyimi ortaya koyacaktır. Diz üstünde kullanılan etek detayında ise transparan bir tasarım kendini göstermektedir. Altına giyebileceğiniz uygun bir renk pantolon ile mükemmel uyum sağlayabilir.

Şifonlu otantik modeller

Tamamı şifon kumaş olarak üretilmiş ya da ürün üzerinde şifon kumaşlar tercih edilebilmektedir. Günümüzde genel olarak tercih edilen desenler, çiçekler, çizgisel desenler, geometrik desenler olabildiği gibi yine bunların yanı sıra kilim desenleri de moda haftalarında kendini gösterenler arasında.

Renkli desenler kendini göstersin

Kişiliğinizi giydiğiniz kıyafet ile yansıtmak isterseniz, renkli kişiliğe sahip olanlar için oldukça canlı ve renkli bir otantik tunik kendini göstermektedir. Kilim desenlerine sahip, her desenin farklı bir tonlaması bulunan, bunun yanı sıra da yan kısımlarında yırtmaç detayları şeklinde dizayn edilmiş seçimler yapılabilir.

Etek kesim detayı diz altından daha uzun olurken, altına giyilebilecek siyah bir pantolon ile kolaylıkla kombine edilebilir. Yine elbette ki tesettür giyimin tamamlayıcısı olan eşarp da siyah olarak tercih edildiğinde tam bir düzen oluşturulmuş olacaktır.

Bahsetmekte olduğumuz bu modeller, farklı renk alternatiflerine yer verilmesi mümkün olurken, moda tasarımcılarının en yeni kreasyonları olarak görsellerde verilmiş olacaktır. Elbette ki yine dantel süslemeli, ürünlere de göz atabilmeniz mümkündür.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*