Express kuryenin diğer kurye türlerinden farkı nedir?

Express kurye nedir, Express niçin kullanılmalı, Express kurye ne zaman kullanılır

 Express kurye diğer kurye türlerine oranla çok daha avantajlıdır. Her yönüyle sağlam güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunan Express kuryenin öne çıkmasının asıl sebebi hız ve güvenirlilik gerektiren teslimat işlerini aksatmadan yerine getirmesidir. Sunduğu hizmet kalitesi ve moto kuryelerinin işlerindeki yetenek ve tecrübeleri sayesinde sundukları hizmetle, günümüzde çok farzla gereksinim duyduğumuz işlerimizi yapmamıza yardımcı olurlar.Express kurye nedir, Express niçin kullanılmalı, Express kurye ne zaman kullanılır

Express kurye için hız esastır. Acele yetişmesi gereken bir sevkiyat mı var? İşte o zaman o zaman Express kurye sizin için ilk akla gelmesi gereken taşımacılık aracı. Express kurye ile moto kurye ikiside motosiklet ile kuryelik hizmet verirler. Kesinlikle zamanını geciktirmez ve size belirtilen saat içinde teslimatı yapar. Belirtilen süre ortalama olarak İstanbul’u baz alırsak yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakikadır.  Hızlı ve bir şekilde kuryelik hizmeti isteyen kişi en yakın kurye firmasını arar ve teslim alınacak yer ile teslim edilecek yeri operatöre bildirir. Operatör ise gerekli adres bilgilerini Express kurye hizmeti veren kişiye ulaştırır. En kısa zaman içinde motosikleti ile yollara düşen kurye kısa bir süre içerisinde sevk edilecek ürünü teslim alır ve teslim edileceği yere ulaştırır. Eğer trafik, hava şartları gibi durumlar sıkıntı yaşatabilecek durumdaysa ufak aksamalar olabilir.

Express kurye motosikletini iyi tanımalıdır. Yakıt durumunu hasar durumunu iyi bilmelidir. Yolda çıkacak sıkıntılar onun mesuliyeti altındadır. Bazı iş alımlarında kişilerinin kendi motosikletini kullanması istenir ve buna göre daha fazla maaş ödenir.

Kendisine verilen görevleri yerine getiren Express kuryeler  ancak o zaman yeni bir iş alabilir. Diğer kurye sınıflarında bu böyle değildir. Kurye bir arasında eğer bulunduğu konum müsaitse başka bir teslimat alabilir. Çünkü zaman kısıtlaması Express kuryeler kadar fazla değildir. Gün içerisinde o işleri bitirmesi yeterlidir. Express kuryeler  verilen kısa süre içerisinde zamanla yarışır ve genellikle zamanı mağlup eder. Kişiye en hızlı hizmeti sağlamanın verdiği mutlulukla yeni işlerini alırlar ve  mesai saatleri bitimine kadar hizmet vermeye devam ederler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*