Göbek ve kalça eritmek için en uygun diyet

 En çok rahatsız olduğumuz göbek ve kalçalarımız yağı en zor yakabilen bölümlerdir. Daha az hareket eden ve ilk yağlanmanın başladığı yer olarak eritmesi zor imkânlara sahiptir. Bazıları ırsi olarak bu konuyu düşünse de boğazınıza hâkim olduğunuzda siz onlardan farklı olabilirsiniz. Her yiyecek içinde belirli miktarda protein, kalsiyum ve mineral içermektedir. Siz bunları aşırı bir şekilde her gün aldığınızda hali ile kilolarınız artacaktır. Vücutta depolu halde bulunan vitamin ve mineraller tükendiğinde vücutta eksi yönde etkiler yaratabildiği gibi depolardaki fazlalık kalan bu tüketim yine eksi yönde zararlı hale gelecektir. Bu durumda ilk etkilenen göbek ve kalçalarımız genişleyen bir görünümle gün geçtikçe büyüyecektir. Göbek ve kalça için belirlenen diyet listeniz en az bir aylık yiyeceğinizi belirlemelidir.göbek eritme, kalça eritme, göbek eritme diyeti

Mucize Çayların Yanında Egzersizler Yapılmalıdır

Göbek içinde biriken yağlar genellikle bağırsak sistemi ile alakalı olarak yükselmektedir. Besinlerin yeterince sindirilmemesi rahatsızlık verici durumları açığa çıkarırken şişkinliğe ve ağrıya neden olmaktadır. Yeşil çay, papatya çayı her bayanın artık evinde günlük içtiği rahatlatıcı etkisi olan mucize çaylardandır. Tembel bağırsakları çalıştıran ve hızla yiyeceklerin enerji olarak vücuda dağılımınız sağlayan bu çayları her sabah aldığınızda göbeğinizde birikmeye başlayan yağların erimesine yardımcı olabilirsiniz. Ancak sadece bu kolay yollar ile zayıflamanızın imkânı yoktur. Çünkü aynı zamanda yapmanız gereken yürüyüşler ve egzersizlerde bu etkinin yaratılması için yapılmalıdır. Sabahın ilk ışıkları ile yapacağınız yürüyüş hem zihninizi açacak hem de içinize çekeceğiniz temiz hava ile hızlanan vücudunuzu fark edeceksiniz.

Ender Saraç Diyeti İle Basen Ve Kalçalarınızdan Kurtulun

Yirmi bir gün olarak belirlenen diyet listesinde bütün yiyecekleri yiyebileceğinizi görebilirsiniz. Ancak keçi sütü ile başlayan sabah kahvaltınız için kalkar kalkmaz limonlu ılık su içilmesi önerilmektedir. Limon yağların yakılmasında etkili olacağından suyla karıştığında mideyi de çalıştırdığı görülmektedir. Öğlen ve akşam et ve sebzelerden oluşan diyet listesinde ceviz önemli bir konumdayken ara öğünler atlanılmadan yenilmelidir. Meyve ağırlıklı olacak olan ara öğünler ile yorulmadan kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*