Göğüs Büyütme Ameliyatı Fiyatları

göğüs büyütme fiyatları, göğüs büyütme ameliyatı

Dünya da ve ülkemizde oldukça fazla tercih edilen estetik operasyonları arasında bulunan göğüs büyütme işlemleri elbette ki pek çok farklı merkez tarafından, farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Eğer ki sizlerde göğüs ölçülerinden memnun değilseniz, şekillerinden hoşnut olmuyor ve yenilik yapmak istiyorsanız, göğüs büyütme ameliyatı fiyatları hakkında merkezlerden bilgiler alarak, bu işlemlere tabi olabilirsiniz.göğüs büyütme fiyatları, göğüs büyütme ameliyatı

Göğüs büyütme nasıl yapılıyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi göğüs büyütme ameliyatları farklı yöntemler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Eğer ki kalıcı bir çözüm isteniyorsa, cerrahi müdahale tercih edilmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra geçici çözümler için enjekte uygulaması da doktorlar ile görüşülerek, tabi olunabilir.

Göğüs modeli seçimi

Aslında göğüs büyütme ameliyatlarının ilk süreci nasıl bir model istendiği ile başlamaktadır. Kişi, doktor ile birlikte görüşerek vücut oranlarına uygun olarak bir model tercih etmesi gerekiyor. İlk adım bu olurken, daha sonra da belirlenmiş ameliyat gününe hazırlıkların yapılması gerekiyor.

Göğüs modelleri

En çok tercih edilen göğüs modeli, damla yuvarlak olurken, yine bunun yanı sıra yuvarlak göğüslere sahip olmak isteyenlerde bu modeli tercih etmektedirler. Her ne kadar göğüs büyütme ameliyatı fiyatları değişiklik gösterse de, bu ikisi arasında pek çok fiyat farkı görmek mümkün olmayacaktır.

Sigara ve alkol kullanımı

Ameliyat gerçekleşeceği güne yakın 1 haftada maalesef sigara ve alkol kullanımının durdurulması gerekmektedir. İşlemlerin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi üzere bu önemli bir konudur.

İlaç kullanımının durdurulması

Cerrahi müdahale uygulanacağından dolayı, kan akışını hızlandıracak, kanamayı artıracak etkiye sahip olan ilaçların kullanımın da durdurulması gerekiyor. Bunların arasında en çok göze batan ise aspirin olmaktadır. Bunun yanı sıra her hangi bir hastalık için kullanılan bir ilaç var ise doktor bu konuda bilgilendirilmesi gerekiyor.

İlk işlemler ve uygulama

Ameliyat günü geldi ve steril bir ortam hazırlandı. Artık genel anestezi sonrası ameliyatlara alınacaksınız. Kas altı veya kas üstüne yerleştirilen göğüs protezleri ile birlikte işlemler gerçekleşecektir. Dikişler sonrası ameliyat tamamlanmış olurken, dikişler de bir süre sonra izi kaybolarak, yerini normal bir ten düzenine bırakacaktır. Daha detaylı bilgiler için doktorlarınız ile görüşebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*