Göğüs Dikleştirme Yöntemleri

göğüs dikleştirme yöntemleri neler, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüsün şekli zaman içinde çeşitli yollardan dolayı bozulabilir. Özellikle kilo dalgalanmaları, bebek emzirme ve yaşlılık gibi faktörler buna neden olmaktadır. Bazen soyaçekim de bu nedenlerin arasına girebilmekte fakat düzenli spor yaparak bu süreyi olabildiğince geciktirmek mümkündür. Göğüs sarkması meydana geldikten sonra onu tekrar eski haline getirmek imkansız olabiliyor. Fakat Göğüs Dikleştirme Ameliyatı sayesinde göğüsünüz tekrar eski halini alarak daha dik ve hoş bir görüntü sağlayabiliyor.göğüs dikleştirme yöntemleri neler, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs Dikleştirme Yöntemleri ilk olarak spor yapmak ve sabit bir kiloda kalmak gibi nedenler olsa da yaş ilerlemesi sonucu meme bezlerinin zayıflaması dolayısı ile meme sarkması meydana gelecektir. En kalıcı ve etkili çözüm meme estetiği olduğu için genellikle kadınlar meme estetiğini tercih etmektedir. Meme sarkması yirmili yaşlarda da görülebilir. Fakat yirmili yaşlarda meme bezleri daha sağlam ve sıkı olduğu için sarkma pek nadir görülür. İlerleyen yaşlarda bu bezler eski gücünü kaybederek sarkmalara neden olmaktadır.

Göğüs dikleştirme estetiği sizin isteğiniz üzere küçültme veya büyütme de yapılabilir. Doktorunuz ile seçenekleri değerlendirmeniz üzerine göğsünüzü dikleştirirken aynı anda küçültme ya da büyütmeyi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki ameliyat birbirlerine çok benzedikleri için doktorunuz yapmakta fazla zorlanmayacaktır. Genellikle tercih edilen meme küçülterek dikleştirmek olduğu gibi hastanın tercihine göre hacim aynı kalarak dikleştirmede yapılabilmektedir. Detaylı bilgi almak için doktorunuz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*