Güngören Sürücü Kursu Teorik Ders

güngören sürücü kursu, teorik dersli sürücü kursu, teorik ehliyet dersi

Sürücü kursuna kaydınızı tamamladıktan sonraki ilk olarak alacağınız derslere teorik ders denir. Daha sonra bunları uygulayacağınız araç sürüş derslerine geçilir. Güngören Sürücü Kursu Teorik Ders hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse trafik ve çevre dersi için 16,ilk yardım dersi için 8, araç tekniği dersi için 6 saat teorik ders verilir.güngören sürücü kursu, teorik dersli sürücü kursu, teorik ehliyet dersi

Bazen bu süreler olası durumlara göre azalabilir ya da çıkabilir en doğru çözüm için bilgi almanız açısından sizi Güngören sürücü kursuna bekliyoruz. Sürücü Kursu Teorik Ders Hakkında yanlış bilinen birçok şey mevcuttur. Bu yanlış bilinen şeylerden biraz bahsedecek olursak teorik derslerden devamsızlık hakkınız süresinden fazla devamsızlık yapmamanız gerekiyor aksi halde ehliyet alamayabiliyorsunuz ya da bir sonraki ehliyet alma dönemine kaydınız ertelenebiliyor. Tabi ki de belli bir ücret karşılığında. Bunun dışında derslerin hepsini aldınız ve sınava girdiğiniz durumda sınavdan geçer not almanız halinde bir sonraki sınav olan direksiyon sınavına hazırlanmaya başlayacaksınız.

Sürücü adayı en fazla dört sınava girmeye hakkı vardır eğer dördüncü seferde de sınavı geçemezse kursa en baştan ücreti ödeyerek en baştan dersleri alıp tekrar dört hakkı daha devam edecektir.Sınavda sorulan soru sayısına gelecek olursak İlk yardım dersi 13 soru, trafik ve çevre dersi 27 soru ile Araç tekniği ders 10 sorudan oluşmak üzere 50 sorunuz olacak ve 60 dakika süreniz vardır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*