İddaa Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

İddaa oynayarak para kazanmak, iddaa oynamak, iddaa para kazanmak

İddaa oynayarak para kazanmak elbette mümkündür. Ancak bunun başarılabilmesi için biraz emek harcanması gerekmektedir. Her işte zaten durum böyledir. Bir işe emek verirseniz sonucunda bir dönüt elde edersiniz ki iddaa oynarken vereceğiniz emek karşılığında elde edeceğiniz dönüt para olacaktır. Madem ki para kazanmayı istiyorsunuz bu durumda biraz emek harcamalı ve takımları, futbolcuları tanıma, elde ettiğiniz bilgilere göre kuponlarınızı oluşturmalısınız. Kulaktan dolma bilgiler ile kupon oluşturuyor ve bundan para kazanmayı bekliyorsanız siz yağmur yağmıyorken şemsiye açıyorsunuz demektir. Bırakın önce yağmur yağsın sonra şemsiyenizi açın. Bilgi akışı olmadan yapacağınız kuponlar tombala çekmekten farksız olacaktır. Oysa takımları ve futbolcuları hatta futbol oynanacak sahayı yakından tanırsanız emin olun çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.İddaa oynayarak para kazanmak, iddaa oynamak, iddaa para kazanmak

İddaa oynayarak para kazanmayı isteyen biriyseniz az sonra okuyacağınız alt başlıklarda belirttiğimiz noktalara mutlaka önem verin. Her bir alt başlıkta sizlere faydalı bilgiler sunmaya çalıştık, umuyoruz ki faydasını görürsünüz.

Takımları Tanıyın: Takımları ve birbirlerine karşı olan durumlarını iyi analiz edin. Bir takım ne kadar güçlü, rakibi bu güce karşılık ne kadar efor sarf edebilir vb. gibi durumları incelerseniz daha kesin tahminlerde bulunabilirsiniz. Örneğin; A takımı ile B takımı arasında oynanacak bir maça iddaa oynayacaksanız nu takımları birbiri ile kıyaslayın. A takımının oyuncularının durumu B takımının oyuncularının durumuna göre çok daha iyiyse A takımına bahis yatırabilirsiniz.

Oyuncuları Tanıyın: Futbol takımını oluşturan oyuncularıdır. Oyuncuları iyi tanırsanız maçın sonucunu da doğru bir şekilde tahmin edebilirsiniz. Oyuncuları tanımak demek sakat mı değil mi bunu takip etmek demek değildir. Oyuncuları tanımak demek psikolojik açıdan ve fiziksel açıdan o futbolcunun durumunu takip etmek demektir. Sevgili, eşiyle arasının nasıl olduğundan tutun da fiziksel yapısına kadar bir futbolcuyu yakından incelerseniz çok net tahminlerde bulunabilirsiniz.

Sahayı Tanıyın: Karşılaşmanın oynanacağı saha maçın kaderini belirleyen bir kaçınılmaz etkendir. Çünkü 22 futbolcu bu sahada ter dökecek ve topun gol olması için uğraşacaktır. Sahaya göre bazı futbolcuların performansı düşmekte ya da yükselmektedir. Hangi saha da hangi futbolcu nasıl bir davranış sergiliyor bilmelisiniz.

Kupon Yaparken Acele Etmeyin: Kuponlarınızı oluştururken acelesi olmayın. İyice her şeyi ince eleyip sık dokuyun. Böyle yapar ve iddaa oynayacağınız takımlara sakince karar verirseniz lehinize sonuçlar elde edebilirsiniz. Birkaç maçtan oluşacak bir kupon yapmayı planlıyorsanız bu maçların aynı gün ve saatlerde olması gibi gereksiz bir hedef belirlemeyin. Maçların arasında birkaç saat fark olabilir, hatta kuponunuza yazacağınız maçlar farklı günlerde dahi oynanabilir. Bu hiç de sorun değildir. Önemli olan maçların sonuçlarını doğru tahmin edebiliyor olmanızdır.

Yerli Siteler Yerine Yabancı Sitelerde Oynayın: Yerli sitelerin oyunculara sundukları iddaa oranları bir hayli düşüktür. Bu nedenden dolayı yabancı sitelere yönelmeniz yararınıza olacaktır. Üstelik bu sitelere üye olduğunuzda hediye edilen bonuslarınız ve diğer ek haklarınız ile çok daha kazançlı zamanlar geçirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*