İkizler Burcu Erkekleri: Aşk Uyumları ve İlişkileri

ikizler burcu erkeği aşk uyumu, ikizler burcu ilişkisi, ikizler burcu erkeği aşk ilişkisi

İkizler burcu erkeklerinin en ön plana çıkan özellikleri arasında değişken ve hareketli olmaları vardır. Kültürel birikimleri ile girdikleri her ortamda tüm gözleri üzerlerine çekebilirler. Entelektüel yapıları vardır. Çevrelerine karşı oldukça hassas ve özverilidirler. Onlarla birlikteyken sıkılmak zordur. Uzun seyahatlere çıkmayı severler. Peki ikizler burcu erkeklerinin diğer burçlarla aşk uyumları nasıldır?ikizler burcu erkeği aşk uyumu, ikizler burcu ilişkisi, ikizler burcu erkeği aşk ilişkisi

İkizler Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

İkizler burcu erkeği ile koç burcu kadının ilişkisi oldukça yenilikçi ve bir o kadar da tutkulu olacaktır. Koç kadının bitmek bilmez neşesi, ikizler erkeğini oldukça etkileyecektir.

İkizler burcu erkeği ile boğa burcu kadının ilişkisi biraz zor denecek ilişkilerdendir. İkizlerin özgürlüğüne aşırı düşkün olması, boğa burcu kadınını rahatsız edecektir.

İkizler burcu erkeği ile ikizler burcu kadının ilişkisi oldukça uyumlu olacaktır. Ortak ilgi alanları ve yeniliklere açık olmaları uzun ömürlü ilişkinin kapısını aralayacaktır.

İkizler burcu erkeği ile yengeç burcu kadının ilişkisi romantizm ve duygu dolu olacaktır. Yengeç kadının anaç yapısı ve naifliği, ikizler erkeğini etkileyecektir.

İkizler burcu erkeği ile aslan burcu kadının ilişkisi ilk görüşte ateşlenecektir. Aslanın gururlu yapısını, koç erkeği incitmediği sürece uzun ömürlü bir ilişki yaşanabilir.

İkizler burcu erkeği ile başak burcu kadının ilişkisi mantık dolu olacaktır. Tek sorun başak kadının detaylarda boğulması olabilir.

İkizler burcu erkeği ile terazi burcu kadının ilişkisi ender rastlanacak ilişkilerden biri olacaktır. Her anlamda birbirlerini tamamlamaları olasıdır.

İkizler burcu erkeği ile akrep burcu kadının ilişkisi biraz zordur. İkizlerin hareketli özgür yapısı, akrep kadını için biraz zorlayıcı olacaktır.

İkizler burcu erkeği ile yay burcu kadının ilişkisi inanılmaz güzel bir şekilde başlayıp evlilikle son bulacak bir formdadır.

İkizler burcu erkeği ile oğlak burcu kadının ilişkisi biraz ters olabilir. İkizlerin hayatı hareketli yaşaması, oğlak kadınına biraz ters gelebilir.

İkizler burcu erkeği ile kova burcu kadının ilişkisi oldukça renkli başlayacak ve muhtemelen de evlilikle devam edecektir.

İkizler burcu erkeği ile balık burcu kadının ilişkisi de zor ilişkilerden biridir. İkizlerin bitmek bilmeyen enerjisi karşısında balık kadınının zorlanması işten değildir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*