İnstagram İddaa Kuponu Verenler

instagram iddaa kuponu, iddaa kuponu veren kişiler, hazır iddaa kuponları

İnstagram hayatımıza girdiğinden bugüne kadar bir hayli gelişti ve milyonlarca kullanıcı ile durmadan büyüyen bir ortama dönüştü. H<la da büyümeye devam eden bu sosyal platform bazı kişiler için de geçim kaynağı haline geldi. İnstagramda gezinirken mutlaka görmüşsünüzdür, bazı kişiler bedava iddaa kuponu dağıttığını belirten reklamlar yayınlarlar. Bu reklamlar ile iddaa oynama hevesi olanlar, ve hali hazırda iddaa oynamakta olan kişiler dolandırılmaktadır. Bu dolandırıcılıklar nasıl oluyor yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız.instagram iddaa kuponu, iddaa kuponu veren kişiler, hazır iddaa kuponları

İnstagramda kupon veren dolandırıcılar size kupon verirler ve bu kuponu sadece falanca sitede oynamalısın derler. Zaten başka sitede oynamak isteseniz de o maçları başka sitelerde bulamazsınız. Çünkü dolandırıcıların kendi kurdukları sitelerden başka yerlerde bu maçlar yoktur. Kuponu oynadığınızda tutar ve para kazanırsınız. Ancak bu parayı çekebilmeniz için dolandırıcılığın ikinci aşaması başlar ve sizden kazancınızı alabilmeniz için vergisini önceden ödemenizi isterler. Sizden talep edilen vergi kazancınızın yanında küçük kaldığında vergi adı altında para gönderirsiniz ve paranız boşa gitmiş olur. Geçmiş olsun bu saatten sonra yapabileceğiniz herhangi bir şey görünmüyor.

Bir diğer dolandırma taktiği ise gerçek maçların içinde bulunduğu kuponların tarafınıza verilmesidir. Her bir oyuncuya maçların olası sonuçları dağıtılır. Böylece mutlaka maç verilen birilerinin kuponu tutmuş olur. Size kupon verildiyse ve kupon tuttuysa tekrar bir kupon satın almak istediğinizde bu kez yüklü miktarlarda para istenir. Siz de elbette işin sonunda daha fazlasını kazanmak var diye talep edilen parayı verirsiniz. Parayı karşı tarafa gönderdikten sonra ya o kişiye ulaşamazsınız ya da bu kez verilen kupon tutmaz. Her ne şekilde olursa olsun dolandırıcı amacına ulaşmış ve paranızı almıştır. Böyle bir durum yaşandıktan sonra ne yazık ki yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur. Olsa olsa en fazla bu durumdan sonra bir bardak soğuk su içebilirsiniz.

Kolay yoldan para kazanma fikri ile düşüncesizce bir şeyler yaparsanız sonuçları hoş olmayan durumlar yaşayabilirsiniz. Siz siz olun bu tür durumlardan kendinizi koruyun. Bol şanslar ve kazançlar dileriz..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*