Kadınlar İçin Pratik Fikirler

limon suyu sıkarak dişlerinizi ovun, başınız ağrımaya başladığında, detoks suyu

Gömleğinizin düğmesi kopabilir, ayakkabılarınız kirlenebilir, ojeleriniz yıpranmış olabilmekte, makyajınız akmış olabilir yani ofiste her an her bir hale hazırlıklı olmak gerekir.

Diş Macunu Yoksa Limon Kullanın!

limon suyu sıkarak dişlerinizi ovun, başınız ağrımaya başladığında, detoks suyuDiş fırçanız yanınızda ama diş macununuz yok ise derhal şirketin yemekhanesine gidip taze limon alıp diş fırçasının üzerine birkaç damla limon suyu sıkıp dişlerinizi fırçalayınız. Eğer diş fırçanız da yanınızda olmadan işaret parmağınızın üzerine birkaç damla limon suyu sıkarak dişlerinizi ovunuz.

Ataç Kullanın Birleştiriniz

Pantolon, etek ya da gömleğiniz düğmesi koptuğunda acil çözüm için ataçla yakaları birbirine tutturunuz. Bitkisel gizleme kutunuzun içinde küçük bir dikiş seti olması kalıcı çözüm getirmenizi sağlamaktadır.

Nane Çayıyla Canlanmalısınız

Yorucu bir toplantıdan çıktıktan sonra başınız ağrımaya başladığında; nane çayı için, kendinizi iyi hissetmelisiniz. Saç diplerine masaj yapmak da kafa ağrısını dindirmek için faydası vardır.

Hıçkırıktan Derhal Kurtulmalsınız

Toplantınız ve ya sunumunuz var, lakin hıçkırık tuttu; üzülmeyin, çözümü var! Hıçkırığın geçmesi için 1 bardak buzlu su için ya da 1 adet kesme şekeri dilinizde eriterek yutunuz.

Detoks Suyu İçerek Zayıflayınız

Formda kalmak, verimli çalışmak için her gün detoks suyu içiniz. Masanızda büyük bir sürahi bulundurun, içerisine limon dilimleri, çubuk tarçın ve varsa ananas dilimleri eklemelisiniz. Elde ettiğiniz bu suyu gün boyunca için, müthiş faydalar görürsünüz.

Yorgunluğun üstesinden gelmelisiniz

Akşamüstüne doğru kendinizi bıkkın hissediyorsanız, enerjinizi yükseltmek için C vitamini deposu kuşburnu çayı içmeye dikkat ediniz.

Makyajınızı Kolayca Temizleyiniz

Göz makyajınız aktıysa nemlendirici krem sürüp bir zaman bekletin ve kâğıt mendille silerek temizleyiniz.

Gözlerinizi Anında Dinlendirilmeli

Bilgisayar ekranına bakarken gözlerinizin yorulduğunu hissederseniz 1 dakika boyunca gözlerinizi kapatıp açınız. Bu sayede gözleriniz nemlenir ve dinlenir.

Islak Mendil Her An Gerekir

Ayakkabı ve kıyafetlerinizdeki lekeleri temizlemek için yanınızda her zaman ıslak mendil bulundurunuz. Bilgisayarınızı temizlemek için de işe yaramaktadır. Kıyafetinizde fondöten ve ya ruj lekesi varsa kolonyalı mendille silerek temizlemelisiniz. Islak mendil bulundurmaya dikkat etmeniz gerekir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*