Kerastase Densifique Serum

kerastase densifique, kerastase serum fiyatları, kerastase serum çeşitleri

Kerastas ın erkek ve kadınlar için ayrı ayrı ürettiği ve saç yoğunlaştırma serisi olarak geçen densifique serisinin içerisinde yer alan kerastase densifique serum banyo sonrası saçı canlandırmak için saç köklerine uygulanan bir ürün.kerastase densifique, kerastase serum fiyatları, kerastase serum çeşitleri

Densifique serumun özellikleri

  • Saçlarımızdan dolayı saç köklerine kafa derisine yeterli oksijen ulaşamaz hele bayanların uzun saçlı olması bunu daha da etkiliyor. kerastase densifique serum saç köklerine uygulanarak saçın oksijen oranını artırıp dökülen saçlar yerine yeni saçlar çıkmasını sağlar ve eskilerin daha dolgun sağlam çıkmasına yardımcı olur.
  • Kadın ve erkek saçlarının farklılıkları göz önüne alınarak 2 farklı ürün oluşturulmuştur.
  • İlk kullanımda saçın görüntüsünü hacimlendirir ve ince cansız görüntüden kurtarır. Sürekli kullanım ile saç yoğunlaşır ve yeni saçlar çıkmaya başlar. Deneyleri sonucunda bu etkileri kesin bir şekilde birkaç insanda gözlemlemişler.
  • Buluşunu Loreal parisin yaptığı patentli stemoxydine molekülü ile saçın büyümesi daolgun hacimli ve bol çıkması tetikleniyor.

Densifique serum ürün içeriği

  • İçeriğindeki B3, B5 ve B6 vitaminleri ile saç köklerinin ihtiyaç duyduğu vitaminlerin direk almasını sağlar ve doğal yollarla saç uzamasını tetikler.
  • Dokulandırıcı polimeri sayesinde saçın ince ve cansız durması önlenerek kalın hacimli ve dolgun bir saç görüntüsü sağlanır.
  • Stemoxydine teknolojisinin katkısı ile kök hücrelerde genç bir etki yaratarak yoğun ve sağlıklı çalışmasını destekler. Daha fazla saç teli çıkarır olan saç kökünü besler canlı ve dolgun saç çıkarır.

Ürünün içerik ve saç üzerindeki etkilerine göz attıktan sonra kullanımına da ufakça değinelim. Ürünün yanında verilen aplikatör şişeye geçirilir. Daha sonra ürün saç köklerine iyice sürülür. Parmak ucu ile saç köklerine masaj yapılır ve durulamadan bırakılır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*