Kerastase Kepek Önleyici Şampuan Yararları Nelerdir?

kerastase kuru saç derisi şampuanı, kerastase kuru saçlar için şampuan, kuru saç derisi için rahatlatıcı şampuan

Günümüzde birçok kişi, günlük saç bakımına dikkat etmesine karşın saç dökülmesi yaşamakta ve esaslı bir baş belası olan kepek ile savaşmaktadır. Saçlarınızın kuruması ve kepek oluşumu birçok nedene bağlı olarak gerçekleşebilir. Genel olarak yapılan yanlışlar; saçların sık yıkanması ve sık bir şekilde şampuan değiştirmektir. Ve birçok kişi için ise esas sorun, kendi saç yapısına uygun bir ürün bulamamış olmasıdır.kerastase kuru saç derisi şampuanı, kerastase kuru saçlar için şampuan, kuru saç derisi için rahatlatıcı şampuan

Kerastase Bain Exfoliant Hydratant şampuan, kurumuş olan saç derisine derinlemesine nüfus ederek saç derisinin canlanmasını, bu sayede saç köklerinin güçlenerek kepeğin ortadan kakmasını sağlayacaktır. Oluşturduğu derin temizlik sayesinde hava alan saç derisi, saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını ve kan dolaşımının doğru bir ritme ulaşmasını sağlayacaktır. Kuru ve yıpranmış saç dipleri oldukça gerginleşmiş durumdadır. Kerastase Bain Exfoliant Hydratant şampuan sayesinde saç diplerinin gerekli nem ihtiyacı giderilecek ve kepek problemi tekrarlanmayacaktır. Özel adaptörü sayesinde saç derisine kolayca ulaşabilecek ve 6 haftalık düzenli kullanımla birlikte kepek probleminin kökünden kazıyacaktır. Saçlarınızın rahat şekil alması ve kökten uca kadar beslenerek güçlenebilmesi için bu özel ürünü mutlaka denemelisiniz. Kerastase Bain Exfoliant Hydratant şampuanın üstün içeriği sayesinde güçlü ve canlı saçlara ulaşmak artık çok kolay.

Salisilik Asit ile saç derisinin temizlenmesi, Gliserin ile saçın beslenmesi, Mikro Tanecik sistemi ile ölü tabakanın tamamen ortadan kalkması, Patentli Lipacid formülü ile sebum üretiminin dengelenmesi, Zink Pirition sayesinde temiz saçlara ulaşılması ve ferahlık hissinin tam anlamıyla yaşanması sağlanacaktır. İlk kullanım ile belirtilerinizde iyileşmeler görülse de tam olarak kalıcı çözüme ulaşmak için düzenli günlük kullanım gerekmektedir. Düzenli kullanım ile size ferah, kalıcı bir koku ve yumuşak, kolay şekil alan saçlar bırakır. Kerastase Bain Exfoliant Hydratant ile saç derinizin nem katmanı savunması tekrar hayata dönerek, kaşıntılı, kurumuş saç derisine son verecektir. Kerastase Bain Exfoliant Hydratant saç derisinin bakımını yaparak kuru saç derisi ve kaşınmayla mücadele ederken ekstra nemlendiriciler kullanmanıza gerek kalmadan size yumuşak, güzel ve kolay şekil alan saçlar bırakacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*