Kerastase Resistance Saç Bakım Ürünleri

kerastase resistance ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç nakım ürünleri

Yaptırdığımız işlemler zamanla saçlarımızı zayıflatır. İncelmiş ve gücünü kaybetmiş, yaşlanma belirtileri gösteren saçlara sahip iseniz bakım ve onarımı için üretilen Kerastase resistance tam size göre bir koleksiyon.kerastase resistance ürünleri, kerastase saç bakım ürünü, kerastase marka saç nakım ürünleri

Peki, içerisinde ne tür ürünler var?

Üretici firma resistance koleksiyonunu da kendi içerisinde serilere bölmüş. Age Recharge serisinde yaşlanma karşıtı dökülme önleyici şampuan ve jel bulunuyor. Architecte serisinde kırık uçlu saçlar için güçlendirici ve onarıcı şampuan, çift yönlü serum ve maske bulunuyor. Ciment serisinde yıpranmış saçlar için onarıcı kür, onarıcı krem ve onarıcı ısı koruyucu durulanmayan bakım sütü yer alıyor. Therapiste serisine baktığımızda aşırı yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için onarıcı balsam şampuan, onarıcı maske, çift yönlü serum ve onarıcı saç kremini görüyoruz. Son olarak Volumifique serisinde ince telli saçlar için hacimlendirici pudra, hacimlendirici şampuan, hacimlendirici saç jeli / kremi, hacimlendirici saç köpüğünü ve hacimlendirici saç spreyini görmekteyiz.

İçerik ve kullanım bilgisi;

Mevcut Kerastase resistance koleksiyonunda bulunan saç dökülmesi önleyici ürünlerin içerisinde Vita-Ciment, morfofil, gliserol bulunuyor. Güçlendirici ve onarıcı seride bulunan ürünlerin içerisinde Vita-Ciment Kompleksi, Seve De Resurrection (yeniden diriliş bitkisi), pro-keratin ve seramidler bulunuyor. Aşırı yıpranmış saçlara özel ürünlerin içerisinde KAP-FIBRA ve yeniden diriliş bitkisi bulunurken ince telli saçları hacimlendirmek için kullanılan ürünlerin içeriğinde sodyum bikarbonat, limon tozu ve çam özü bulunuyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*