Neden Kayra Giyim Tercih Edilmelidir?

Kayra giyim online mağazası, kayra tesettür giyim, kayra giyim

Kayra giyim online mağazası, kayra tesettür giyim, kayra giyimKayra, 1982 yılında kurulmuş bir firmadır. Firma 1992’de giyim üzerine çalışmaya başlamış ve pardösü, kaban ve manto gibi dış giyim eşyalarının üretimini yapmaya başlamıştır. Bu sayede büyümeye başlayan marka Türkiye’de yavaş yavaş adını duyurmaya başlamıştır. Zamanla büyüyen ve seçkin bir marka olan Kayra, günümüzde tesettür giyim konusunda çok tercih edilen markalardan biridir. Kayra’nın yurt içinde mağazaları ve satış noktaları bulunmaktayken yurt dışında da birçok satış noktası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firma yurt dışında birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. Kayra giyim, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları dışında internet üzerinden online alışveriş yapma imkânı da sunmaktadır. Kayra giyim, üyelerine ve müşterilerine iyi bir hizmet sunmaktadır. Kayra markasının ürünleri kaliteli, hizmet anlayışı kaliteli… Kayra markası müşteriye değer veriyor. Gerek sattığı ürünlerle olsun gerekse tüketici hakları konusunda olsun prensiplerinden ödün vermeyen bir kurum var karşımızda.

Kayra Tesettür Giyim Ürünleri İle Giyinmek Artık Çok Kolay

Kayra giyim online mağazası Kayra’yı tercih etmek için sunulabilecek sebeplerden biri budur. Kayra giyim online mağazasından ya da web sitesinden alışveriş yapılması durumunda ve üründen memnun kalınmaması durumunda müşterilere, faturayla beraber 7 iş günü içinde iade etme hakkı tanınıyor. Bu her alışveriş sitesinde var diye düşünüyorsanız diğer alışveriş sitelerinden alışveriş yapıp da bir şeyi iade etmek istediğinizde müşteri temsilcilerinin çamura yattığını göreceksiniz. İadeyi kabul etseler de bazen geri ödeme yapmıyorlar. Bunun için tekrar tekrar aramanız gerekebiliyor. Bunların yanı sıra birçok alışveriş sitesinde değişim de yapılmamaktadır. Yani aldığınız ürünü ya iade edeceksiniz ya kullanacaksınız. Ama Kayra size değişim yapma şansını da veriyor. İşte Kayra’yı tercih etmek için başka bir neden daha! Kayra tesettür giyimin başka bir artısı da yine online satış sitesinden yapılan alışverişlerde alınan ürünün 2 iş günü içerisinde kargoya verilmesidir. Yani buradan alışveriş yaptığınızda günlerce hatta haftalarca beklemenize gerek yok. Bu nedenle Kayra’ya güvenmemeniz için bir sebep de yok.

Yukarıda bahsedilenlerden de görüleceği üzere Kayra giyimin birçok pozitif yönü vardır. Bu kadar olumlu özelliklere sahip olan bir kurumdan alışveriş yapmamak büyük bir kayıp olur…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*