Saç Ekimi Nedir?

saç ekimi, saç ekimi yapımı

Birçok kişinin problemidir saç dökülmesi. Özellikle erkeklerde tabi ki bu oran çok fazladır. Birçok sebebi vardır saçların dökülmesinin. Genetik olabilir. Böyle olduğu takdirde çok erken yaşta saçlar dökülebilir. Tabi hastalık, stres gibi birçok sebepte vardır saçları etkileyen. Özellikle genç yaşta saçları dökülenler bu konuda oldukça rahatsızdırlar. Ancak artık gelişen sistemlerle buna da çözüm bulunmuştur. Saç ekimi ile bu sorunlar ortadan kalkıyor. Belli bir süre tedaviden sonra oldukça fazla saçlara sahip olabiliyorsunuz. Nasıl bir işlemdir bu peki?saç ekimi, saç ekimi yapımı

Saç ekimi işlemi için hemen başvurarak bilgileri alabilirsiniz. Öncelikle bu tedaviye başladığınız da fotoğraflarınız çekilir. Sonrasında işlemin yapılabilmesi için lokal anestezi yapılır. Tabi ki saçlarınız kazınır 1 numaraya. Saç ekim işlemi aslında sizin sağlam saç kökleriniz sayesinde yapılır. Sağlam olan köklerinizden kıllar alınarak özel sıvılar içerisin de  bekletilerek sonrasında açılan saç köklerinize yerleştirilir. Tabi ki bu işlem saç dökülen alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir zaman açısından. Sonrasında da nelere dikkat etmeniz zaten size belirtilir. Aslında oldukça kolay bir işlemdir.

 Yaklaşık 6 ay gibi bir süreç sonunda yeni saçlarınız çıkmaya başlar. Böylece gayet gür saçlarınız olmuş olur. tabi ki bu işlem için fiyatlar yapılacak işlemde ki azlık veya çokluğa göre değişir. Bu yüzden saçınızla ilgili bir analiz yaptırdıktan ve tüm işlem hakkında bilgi aldıktan sonra başlayabilirsiniz tedaviye.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*