Schwarzkopf 3d Mension Grey Blend

schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Erkeklere özel geliştirdiği renk kırma ve değiştirme kitleri ile saç bakımında bir devrim yaratan Schwarzkopf 3d mension grey blend colour cream saçlarındaki beyazları en doğal şekilde kapatmak ve daha çekici bir görünüme sahip olmak isteyen erkeklerin favori ürünlerinden olmaya aday. Bir boyadan çok daha fazlasını sunan ürün, saçlarınıza mükemmel beyaz kapama ve renk geçişini bir arada sunarak saçlarınızda maksimum doğallık yaratırken saçlarınıza gereken bakımı ve beslemeyi de sağlıyor. Ürünü bu kadar çekici kılan bir diğer özelliği ise bunun için yalnızca 5 dakika ayırmanızın yeterli olması.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Erkeklere özel renkler ve pratik uygulama

Erkek saç renkleri ve beyazla birleşince olabildiğince doğal geçişlere sahip saçlar oluşturmak amacıyla düşünülen 6 farklı renk seçeneğinden kendinize uygun olanı seçerek siz de Schwarzkopf 3d mension grey blend colour cream mucizesini deneyimleyebilirsiniz. Ürünün içerisinde renk kırıcı oksidan ve boya bir arada sunulmakla birlikte kitinizin içerisinde uygulamayı kolaylaştıran bir de aplikatör  yer alıyor ve boyanızı yalnızca saçınıza uyguladıktan sonra yalnızca 5 dakika gibi kısa bir süre beklemeniz dilediğiniz saç rengine ulaşmanız için yeterli oluyor.

Saçlarınız yeniden canlansın

Saçlarınıza yalnızca renk değişimi değil bakım da sağlayan ürün, saçlarınızda doğal bir canlılık ve parlaklık sağlarken, doğal bileşenleri sayesinde yıpranmayı en aza indirmeyi amaçlıyor. Erkek saç yapısı düşünülerek hazırlanan özel ürün formülü saçlarınıza eski canlılığını ve hareketliliğini veriyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*