Schwarzkopf Taft Sprey

schwarzkopf saç spreyi, schwarzkopf taft, taft saç spreyi

Schwarzkopf markasının bünyesi altında günümüzde, eskiden olduğu gibi yine tercih edilen sprey markaları arasında yerini korur. Hatta dünya üzerinde en çok satışı olan bir üründür. Bu nedenle diğer ürünlerin saç spreyi markalarında bir numara yokken, schwarzkopf taft sprey içerisinde numaralar mevcuttur. Silikonsuz saç spreyleri ve silikonlu saç spreyleri çeşitleri olmak üzere de bulunmaktadır.schwarzkopf saç spreyi, schwarzkopf taft, taft saç spreyi

Dikkatli kullanım

Ayrıca spreyler sıkıştırılmış bir saç ürünleri olduğu için sprey tüplerinin içerisinde bir takım sıkışma mevcuttur. Fakat taft saç spreyleri basınç oranını en düşük seviyede tutarak bir nevi değer verdikleri müşteriler için önlem almıştır. Taft saç spreyi kesinlikle 50 derecenin üzerinde bulundurulursa patlama olasılığı görülebilir. Ozon tabakasına zarar veren maddeleri de saç spreyi içeriğinde bulundurmadığı gözlemlenmiştir.  Schwarzkopf Taft saç spreyi fiyatları ise aldığınız ürünün ml. değerine göre değişmekte ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Numaralı bakım sunar

Bu saç spreyi numaralı olarak satışa sunulmuştur. 1 numarada gri bir tüp içerisinde bulunur. 2 numara; bayanlar tarafından çocuklar için kullanılması için tercih edilir. Sertlik sağlamaz. 3 numara da hacimli ve güç saç tutuşu sağlayarak kolajen içeriği bulundurur. Yeşil paket içerisinde bulunur. Bir diğer 3 numara da tüm saç tipleri için üretilmiştir. Koruyucu formülü ve kalıntı bırakmaması ile bilinir. Dördüncü saç spreyi içeriğinde sıvılaştırılmış keratin bulunur. Ve yine kalıntı bırakmadan saç şekillendirme işlemi yapar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*