Schwarzkopf Wax

schwarzkopf wax şekillendirici, schwarzkopf saç bakım ürünleri

Saç şekillendirme için en çok kullanılan ürünler arasında yer alan waxlar saçlarda sağladığı uzun süreli tutuş ile yaratıcı ve sıra dışı saç modelleri ile tarzınızı ortaya koymanıza imkan sağlıyor. Scwarzkopf wax çeşitleri ise saçlarınızda mükemmel bir tutuştan çok daha fazlasını sunuyor.schwarzkopf wax şekillendirici, schwarzkopf saç bakım ürünleri

Osis+ thrill ile parlak görünüm güçlü tutuş

Saçınızda şekillendirme esnasında esnetme imkanı sunan bu özel saç şekillendirme ürünü, mega elastik fiberler sayesinde saçınızın doğal elastikiyetini korur ve ekstra parlaklık sağlar. Stilinizin vazgeçilmezi saçlarınızda asi görünümler oluşturmanızı sağlayacak Scwarzkopf wax ile parlak bir saç dokusu ve güçlü tutuş kontrolünü bir arada deneyimleyin.

Kullanımı için ise az miktarda elinize aldığınız ürünü kuru saçlarınıza uygulayıp arzu ettiğiniz şekilde yeniden yaratmanız ve dilediğiniz şekil veya dokuyu kazandırmanız yeterlidir.

Osis + mighty matte ile mat ve güçlü doku

Ürün, size ekstra saç kontrol sağlarken saçlarınıza çok güçlü bir matlık efekti  kazandırır. Dokuların güçlü şekilde ayrılmasını sağlayan ürün, stilinizi ortaya koymada yardımcı ve yıkandığında kolayca saçtan ayrılmaktadır. Yine elinize az miktarda aldığınız ürün ile saçınıza şekil vermeniz, uzun süren güçlü  tutuş için yeterli olacaktır.

Osis+ tame wild ile stil

Saçlarınıza pürüzsüz bir saç yüzeyi sağlayan ürün ayrıca doğal bir parlaklık verir. Ürün bir sonrali yıkanmaya kadar ya da 7 güne kadar elektriklenme ve neme karşı saçınızı korur.  220°C’ ye kadar saçalarınızı ısının yan etkilerinden korur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*