Sizler İçin Parfüm Markalarını ve Fiyatlarını Araştırdık

parfüm markaları, parfüm fiyatları, parfüm fiyatları ne kadar

Her kadında farklı anlamlar kazanan, çok yönlü, ilham verici ve cüretkar bir parfüm arıyorsanız Estee Lauder’in en yeni parfümü Modern Muse Chic tam size göre. Parfümün üretiminde modern kadının cesur, güçlü ve yaratıcı yönlerinden esinlenilmiş. Stilinizi ve yaratıcılığınızı yansıtmanızı sağlayacak Modern Muse Chic’in odunsu ve çiçeksi akordları ruhunuzu yakalayacak. Felsefesi asla sıradan olmamak, istediğinde fazlasıyla cüretkar olmak ve asla sıradan olmamak olan Modern Muse Chic, odunsu notaların yanında çiçek ve meyve özlerinin zıtlığı ile modern kadınların çok yönlülüğünü ortaya koymaktadır. Estee Lauder Modern Muse kadın parfümünün çiçeksi akordları yasemin zambağı, zambak, sulu erik ve köknardan; odunsu akordları kaşmir ağacı, paçuli, öd ağacı ve ladenden meydana gelmektedir. Estee Lauder Modern Muse Edp 50 ml fiyatı 199,90 lira civarında seyretmekte.parfüm markaları, parfüm fiyatları, parfüm fiyatları ne kadar

Çiçeksi ve romantik kokulardan hoşlananlar için harika bir seçenek olan Caroline Herrera 212 Sexy Edp Kadın Parfümü tahrik edici gül notası ile romantik masumiyeti açığa çıkarıyor. Alt notalarında vanilya ve baharatlar ile baştan çıkarıcı dişiliği vurgulayan 212 Sexy’nin dip notalarında ise pamuk şekeri, vanilya ve baharat bulunuyor. Günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygun olan Carolina Herrera 212 Sexy Edp Kadın Parfümünün fiyatı ise 100 ml’si 219,90 TL.

Çiçeksi ve odunsu esanslardan hoşlananlar için en iyi seçimlerden biri Calvin Klein Down Town olarak görünüyor. Tanıtımlarında ünlü oyuncu Rooney Mara’nın yer aldığı Down Town sofistike, farklı ve gerçek bir kadın olarak tanımlanıyor. Tatlı kokuları seven genç, kentli kadınlar için yaratılan Down Town’ın tepe notasında İtalyan limonu, bergamot, portakal çiçeği esansı, taze yeşil armut ve sulu erik; kalp notasında menekşe yaprağı, gardenya ve pembe biber bulunuyor. Dip notasında Teksas sedir ağacı, tütsü harmanı, vetiver, benzoin ve sıcak kadife misk bulunan Calvin Klein Down Town kadın parfümünün fiyatı ise 90 ml’si 159,90 TL.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*