Stilde Modayı Yakalayın

stilletto modası, kadın stilletto ayakkabı, kadın ayakkabı modası

Ayaklardaki şıklığı yakalamayı iyi bilen bayanlar için tam aradıkları tarzı bulabilecekleri bir model olarak tasarımı yapılmıştır. Hem şık hem zarif seçenekler sunan stiletto modayı yakından takip eden bayanların en çok kullanıldıkları modeller arasında. Ayaktaki estetiğe dur diyebilecek bir güç olsaydı herhalde bu tarzı ortadan kaldırmak isterdi. Cesur kadınların hiçbir şeyi düşünmede elde etmek istedikleri güzelliği kimse engelleyemez. Bu seçim olanlar için vazgeçilmez bir seçenektir. Kısa bacaklara sahip olan kişilerin uzun görünümlerini aks ettirecek olan bu stil ince taban yapısı, uzun topuğu, ayağın şekline bürünen ayak kabini ile kadındaki zevkli yaklaşımı göstermektedir. Sezona farklı renkleri ile giriş yapan ayakkabı ayak bileğinin ince görünmesine ve bacak boyu farkının açığa çıkmasına neden olmaktadır.stilletto modası, kadın stilletto ayakkabı, kadın ayakkabı modası

En Güzel Ayakkabı Modelleri

Zariflikte marka yapmış olan stiletto ayakkabı modelleri yılın trend ürünleri arasında yer almaktadır. Kışlık ürünlerde koton etekleriniz altından giyebileceğiniz süet dekolte ayakkabı modelleri oldukça şık durmakta. Hatta klasik ayakkabı sevmeyenler için süet dekolte botlar daha da revaçta. Botlar nasıl dekolte olur demeyin. Önden gösterişli olması için tasarlanan küçük atkılı modeller birbirine geçen bağcıklar ile birleştirilerek farklı bir tarzı açığa çıkarmaktadır. Uzun topukların yan sıra kısa topuklar ile de gündeme gelebilecek bu tarz yere daha yakın olacağından sizi rahat ettirecektir.  Ayaklarının büyük olduğunu düşünen bayanlar bu tercihi yapabilir. Süet, rugan, deri, simli, iki renkli, parlak ürünler olarak farklı görüşler için dizayn edilmiş birçok model yer almaktadır. Kendinize uygun modeli seçip zevkli seçiminizin tadına varabilirsiniz. Her model de farklı bir ayak büyüsüne kapılacağınız bir gerçek. İster yazlık olsun ister kışlık fantezi ürün grubuna giren bu tarz her zaman kadını daha güçlü gösterecektir. Tek renklerin yanında daha cıvıl cıvıl renkler ile konumlandırılmış ayakkabılarda mevcut. Gökkuşağı kadar güzel görünen ayakkabılar için öncelikle giyeceğiniz ürünü seçmeniz daha iyi olacaktır. Ayak bileğinden ve ayak tarağı hizasından atılan ince kemerler ile tutunmanın ve hareketin daha kolay olduğu modeller yürürken kendinizi kasmanıza engel olacaktır. İsterseniz arkası açık olan tarzları da beğenebilirsiniz. Bu modeller küçücük bir kemer ile topuk ve ayakkabı kavisini birleştirerek açık bir görünüm elde edilmesi ile sağlanmaktadır. Modeller için en çok kemer ve ip aksesuar olarak kullanılmıştır. Zarif görünümde etkisi olacak bu aksesuarlar farklı kombinlerin sayesinde hoş bir tasarım olduğu fark edilecektir.

Vitrindeki Fiyatları Aşağı Çeken Pazarların Ürünleri Nasıldır

Her ayakkabının üretiminde kullanılan malzemeler göz önünde bulundurularak fiyat etiketleri hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra taşıyıcıların eklediği ve ürünün satıldığı yerdeki kira ve mekân farklıkları ile bu fiyatlar tam iki katına çıkarılarak satışlar yapılmaktadır. Stiletto ayakkabı fiyatları mağazaların uygulamış olduğu performansı gösterebilmeleri için farklı yerlerde farklı fiyatlar ile satılmaktadır ancak Pazar içinde satılabilecek ürünler genellikle kira kaygısı olmadığı için daha ucuza gelecektir. Bunun yanında kalite olarak da farklı olabilecek bu ürünler için seçici olmak en iyisi olacaktır. Mağazalarda kalite konusunda hata vermemek için en iyi ürünler satılmaktadır. Müşteriyi tekrar kendine çekmek isteyen satıcıların bunu göz önünde bulundurması ürünlerde kaliteyi önemsemelerine neden olmaktadır. Şimdi internet satışlarında da oldukça ilgi olması güvenilir siteler ile yapacağınız alışverişte eviniz eğelen ürün için garanti vermemektedir. Ancak siteler içinde güven duyduğunuz markalar olması alışveriş yapmanıza engel değildir. Öneli olan sizin beğeninizdir. Hangi modeli beğenirseniz beğenin ayağınızda güzel duran model sizin için uygun olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*