Strip Hasat Tekniği İle Fue Saç Ekimi

fue saç ekimi, saç ekim fiyatları, fue saç ekim fiyatı, hasat tekniği ile saç ekimi

Strip Hasat tekniği başın arkasından normal saçlar bir şerit kaldırmayı içerir. Bu şerit daha sonra transplant edilecek ve bir grup olarak tutulur saç foliküler üniteler ayrılmıştır. Bu şekilde foliküler üniteler (1-4hairs ibaret olan) genetik şeklinde tutulmaktadır ve hasar görmesini bireysel saç köklerinin engeller.

Bu foliküler üniteler sonra köklerinin ısı uygulamasından kaçınmak için fiber optik ile donatılmış mikroskop altında özenle diseke edilir.hasta üzerinde alıcı siteleri (implantasyon sitesi) hazırlar kadar bu saç birimleri uygun sıcaklıkta özel bir çözüm korunur. Daha sonra kafa derisi saçsız ya da seyrek alanlara büyük özenle yerleştirilirfue saç ekimi, saç ekim fiyatları, fue saç ekim fiyatı, hasat tekniği ile saç ekimi

Doğal ve mükemmel sonuç elde etmek için gerekli birkaç temel unsur vardır. Bu kilit unsurların en önemlileri şunlardır:

Uygun donör çıkarma ve kapanış (aşağıda açıklandığı gibi son tricophytic kapama tekniği kullanılarak başının arkasından şerit alınarak)

Uygun foliküler ünite diseksiyon

Uygun greft hidrasyon ve depolama

Doğru açılanma, yön ve düzenlenmesi kullanan alıcı site oluşturma

Doğal saç çizgisi tasarım

Uygun tekniği ile greft dikkatli yerleştirme böylece onların zarar görmemesi için

Uygun ameliyat sonrası bakım

Trichophytic Kapanış

Modern gün fue saç ekimi Eski günlük bebek saç görünümü ve görünür skar kıyasla büyük bir anlaşma üzerinde taşındı. Şimdi herhangi bir yara ve tüm hastaların mutlak minimum görünümünü tamamen saç altına gizlenmiş başın arkasında bir çok hafif pembe bir çizgi ile bırakılır sağlar Tricophytic kapama tekniği olarak adlandırılan devrimci bir yöntem kullanıyor. Hatta traş kafa ile zar zor fark edilir.Bu, bir yara kenarının tepe keserek ve bu kenarından saç ekimi izi boyunca büyür, böylece dikiş ile yapılır.Ya da yara kenarı teknikte kesilmiş, fakat üst kenar parçası kaldırılması en yaygın olan edilebilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*