Sultangazi İlaçlama Firmaları

Yaşadığınız her alanda çeşit çeşit böcek vardır. Bu böcekler insan ve çevre sağlığını tehdit etmektedirler. Taşıdıkları birçok bulaşıcı hastalıklar vardır. Tifo, tifüs, sarılık, kolera, astım belli başlı hastalıklardır. Böceklerin yaşam alanlarınızda yaşamaya devam etmelerini sağlamakla insan, çevre ve evcil hayvanlarınızın sağlığını tehlikeye atmaya devam edeceksiniz. Böcekler görsel anlamda insanlara rahatsızlık verirler. Mideleri bulanır, tiksinirler. Evlerde, lokantalarda, iş yerlerinde genel olarak hamam böceği, fare, güve, çekirge, çıyan, örümcek, akarlar bulunmaktadır. Tabi bunların birçok türleri vardır. Evlerde ve lokantalarda genel olarak hamamböceği ve fare bulunur. Fare kemirgendir. Eşyalarınıza, mobilyalarınıza kemirerek zarar verirler. Fareler insanları masalara kadar çıkartırlar. Baktığınızda çok şirin gözükürler ama çok ürkütücüdürler. İnsanlar farelerden kurtulmak için evde kedi beslerler. Kapan bırakırlar evin belirli köşelerine. Bu yöntemler artık eskide kalmıştır.

Fareler yılda 5-6 defa doğururlar ve her defasında da 10-15 arasında canlı yavru doğar. Lağım farelerinin boyları yaklaşık 30 cm’dir. Neredeyse bir kedi kadardır. Ama kediden daha etkilidir. Sultangazi İlaçlama bu kemirgene karşı en etkili yöntemleri kullanmaktadırlar. Tıkır tıkır giderler seslerini de duyarsınız. Küçük yavru da olsalar mikroplarını bulaştırmadan işleri düzgün gitmezler. Fare denince ilk akla veba hastalığı gelmektedir. Sultangazi İlaçlama kullandığı ilaçlarda en etkili olanlardan birini fareler üzerinde kullanmaktadırlar. Sultangazi İlaçlama daha fazla rahatsız olmanızı istememektedir. Hamamböcekleri çok çeşitlidir. İş yerlerinde, endüstriyel fabrikalarda, evlerde lokantalarda farklı farklılardır. Nemli, pis yerleri severler. Buralarda zaten uygun yerlerdir. Sultangazi İlaçlama bu mekânlardan birine çağrıldığında ilaçlama yapıldıktan sonra kesin çözümleriyle ve teknolojinin en son haliyle ilaçlama yapmaktadır.

Sultangazi İlaçlama bu büyük fabrikalarda ilaçlamasını yaptıktan sonra birkaç kez daha ilaçlama yapmaları gerektiğini belirtmektedirler. Çünkü çok çabuk üreyen, çoğalan ve hızlı hareket eden böcek türüdür. Sultan gazi İlaçlama hamamböceklerinin araştırması konusunda uzmanlardır. Dikkatli olunmasının sebebi barınma yerleri bulunduktan sonra kesin çözümle %100 ilaçlama yaparak sizleri kurtarmaktır. Gerekli tedbirler her şekilde alınmaktadır. Sultangazi İlaçlama ekibi olarak amacımız öncelikle çevre ve insan sağlığını korumaktır. Profesyonel ve kusursuz bir ilaçlama yapılmaktadır. İnsanlar için birçok zarar ve kayıplara neden olan bu böceklerden kurtulmanız için hizmette sınır yoktur. Her türlü haşere ve kemirgen zararlarından korumaktır. Sultangazi İlaçlamanın kullandığı ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Çevre ve insan sağlığına zarar vermemektedirler. Evinizde beslediğiniz, kuş, köpek, kedi vs. evcil hayvanlarınıza zarar vermemektedir. Amacımız öncelikle sizin sağlığınızı korumak, belirli kurallar çerçevesinde yasal olarak ilaçlama yapmaktır. Sultangazi İlaçlama eğitimli, profesyonel kadrosuyla ve ilaçlama için gerekli özel kıyafetleriyle işini, doğru, düzgün ve kaliteli yapmaktadırlar. Gün içerisinde ya da gece çıkan bu böcekleri görmeniz mümkündür. Gördüğünüz ilk böceğin arkasında da birçok böcek olduğunu unutmayınız. Sultangazi İlaçlama ulaşamama durumunuz yoktur.7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Gece, gündüz hiç fark etmez. Sizi böceklerden kurtulmadan bize durmak yok. Siz ne zaman kurtulursanız o zaman bizde sizin memnuniyetinizle gurur duyarız. Sultangazi İlaçlama ekibi olarak size en iyi hizmeti sunmak için yıllardır çalışıyoruz.

Çalışmalarımız sonucunda ilaçlama yaptığımız yerlerdeki mekânlarda böceklerden kurtulamadık diyerek bizi arayan kimse olmadı. Sizde onlardan biri olun ve artık böceklerden kurtulmaya karar verin. Düşündüğünüz zaman içerisinde daha çok çoğalmalarına müsaade etmeden Sultangazi İlaçlama ile iletişime geçin. Sağlıklı bir yaşam için Sultangazi İlaçlama ekibinin desteği olsun istemez misiniz? Bir an önce randevunuzu alın o zaman.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*