Tesettür elbise altına ayakkabı seçerken nelere dikkat edilir?

tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Son dönemlere kadar tesettürlü bayanlar kıyafet seçimlerinde ve istedikleri tarzlarda, modaya ve çağa uygun elbiseler bulmak konusunda oldukça zorlanıyorlardı. Tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak çok az mağaza ve modacı bulunurken son yıllarda bu sayıda bir artış ve patlama söz konusu oldu. Yaşanan bu güzel gelişme sonrasında tesettürlü bayanlarda istedikleri tarz kıyafetleri bulabilme ve modaya uygun giyinme konusunda büyük bir şans yakaladılar. Tabii ki tesettür elbise giyildiği zaman bu elbiseye uyan aksesuar ve ayakkabı seçimi de oldukça büyük bir önem kazanıyor. Bu yazı içerisinde tesettür elbise ile ne tür ayakkabılar kombin edilebileceği üzerine fazlası ile bilgi sahibi olacaksınız.tesettür elbise altına ayakkabı seçme, tesettür kıyafet için ayakkabı tercihi, tesettürlü bayanların ayakkabı seçimi

Tesettür elbise giyen hanımların ayakkabı tercihlerinde oldukça dikkatli davranmaları gerekir. Çünkü elbiseyi tamamlayan ayakkabının elbiseye olan uyumu görünümü tamamlayan en önemli unsurdur. Spor giyinmeyi tercih eden tesettürlü bir bayanın spor elbisenin altına uzun topuklu bir ayakkabı giymesi doğru tercih olmayacaktır. Spor elbisenin altına hafif topuklu bir ayakkabı tercihi yapılabilir. Eğer kişi uzun tesettürlü bir elbise giyiyorsa bu elbisenin altına sade bir ayakkabı yerine uzun topuklu ve gösterişli bir ayakkabı tercihi yapılabilir. Tabii ki alınacak kıyafet önceden planlanırken bu elbiseye uygun olan ayakkabı tercihi önceden yapılmalı ve siparişi verilmelidir. Çünkü elbiseyi aldıktan sonra elbiseye uygun bir ayakkabı bulunamazsa elbise bütün anlamını yitirebilir. Tesettür elbise giyinen bayanların yapacağı en önemli seçim ise günlük hayatta sadece ve kullanışlı ayakkabılar kullanmasıdır. Özel davet ve toplantılarda da sade bir topuklu ayakkabı giymek oldukça şık olabilir.

Tesettürlü ya da açık bayanların en büyük dertlerinden biri olan kıyafet kombini ve tercihinde modayı takip etmeleri ve bu tür makaleleri okumaları bayanlara çok faydalı olabilir. Bu tür makaleler kişinin kafasındaki bir çok soruya cevap bulmasına yardımcı olur. Özellikle tesettürlü kadınlara yönelik çok fazla makalenin internet üzerinde yer almaması bu tür makalelerin büyük değer kazanmasına neden oluyor. Zamanla bu tür makalelerin sayısı ve çeşitliliği tabii ki artacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*