TESETTÜR EŞARP NASIL BAĞLANIR?

tesettürde eşarp bağlama, tesettürlü bayanlarda baş bağlama, tesettür kıyafetli bayanlar başını nasıl bağlamalı

Tesettür giyim ürünleri içinde en geniş alana sahip olan ürünlerin başörtüleri olduğunu görebilmemiz mümkün olmaktadır. Hatta bunlar içerisinde özellikle tesettür eşarp modellerinin çok değişik bağlama şekillerine sahip olduklarını görebilmemiz mümkün olmaktadır. Bu bağlama şekilleri giyim tarzınıza göre de değişebildiği gibi eşarp kullanan bayanın yaşına göre de değişebilmektedir.tesettürde eşarp bağlama, tesettürlü bayanlarda baş bağlama, tesettür kıyafetli bayanlar başını nasıl bağlamalı

Hem başınızı bağlamanız için uygun bir seçenek olan hem de daha rahat bir kullanım olanağı sunmakta olan eşarp modelleri için kullanımı kolay bir tesettür eşarp bağlama yöntemi kullanmak daha rahat edebilmenizi sağlayabilecektir. Bu yöntemler içerisinde kullanabileceğiniz bir bağlama şeklinde öncelikle üçgen oluşturacak şekilde eşarbınız her zamanki gibi ikiye katlamanız gerekmektedir. İkiye katlama işinizi yaparken altta kalan kısmın biraz daha kısa olması daha rahat bir bağlama açısından önem taşımaktadır. Bu bittikten sonra eşarbınızı başınıza her iki yanınızda eşit derecede uzunluk kalacak bir biçimde yerleştirmeniz ve ortalamanız gerekmektedir. Bundan sonra her zamanki gibi öncelikle çenenizin altından bir iğne ile tutturmanız gerekmektedir. Budan sonra her iki tarafından da biraz aşağıdan tutarak kat almanız gerekmektedir. Aldığınız katlardan birini başınızın üzerine doğru getirerek diğer taraftan getirerek burada iğnelemeniz gerekmektedir. Diğer katın ucunu ise diğer omzunuza doğru getirip burada eşarbınızın ucuyla birlikte kazağınıza iğnelemeniz sayesinde son derece şık bir eşarp modeline sahip olabilmeniz mümkün olacaktır. Bu modeli hem yetişkin hanımların hem de genç hanımların rahatlıkla kullanabilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik bu model ile tüm kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz ve son derece hızlı bir şekilde kullanarak başınızı bağlamanızın mümkün olduğunu görmeniz söz konusu olmaktadır.

Tesettür giyimli bayanlar için oldukça önemli bir konu olan tesettür eşarp bağlama yöntemleri içinde oldukça rahat bir kullanım sunan bu model dışında da rahatlıkla kullanabileceğiniz eşarp bağlama yöntemleri de bulunmaktadır. Özellikle kıyafetinize göre rahatlıkla değişik bağlama şekilleri kullanabilmeniz mümkün olduğu gibi hazır bağlanmış eşarp modellerini de kullanabilmeniz mümkündür. Bu sayede olmadı tekrar yap gibi problemlerden kurtulabilmenizi sağlayarak rahatlıkla eşarbınızı kullanabilmenizi mümkün kılan bir eşarbınız olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*