Tesettür Giyim Tarzı ve Kıyafetleri

tesettür giyim tarzı, tesettür kıyafet ürünleri, tesettür giyim tarzında giyinme

Çok geçmiş yıllardan beri, günümüze kadar yaşatılmış olan giyim çeşitleri arasında, şüphesiz ki muhafazakâr bayanlarımızın tercih ettiği tesettür giyim yer almaktadır. Tesettür, vücut hatlarını belli etmeyen, çok dikkat çekmeyen ve kullanılan renk seçeneklerinin bile dikkat edildiği bir giyim tarzıdır. Her ne kadar pek çok bayan tesettür giyim için en farklı modelleri kullansa da, uygun giyim için bu özelliklere dikkat etmek, amacınıza göre seçimlerde yardımcı olacaktır.tesettür giyim tarzı, tesettür kıyafet ürünleri, tesettür giyim tarzında giyinme

Tesettür giyim kıyafetleri

Bu giyim tarzı için tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında pek çok farklı model bulabilmek günümüzde mümkün hale gelmiştir. Her ne kadar geçmiş yıllarda tek tip ferace modelleri tercih edilse de, bunların yanı sıra daha şu modeller, sektör öncüsü firmalar tarafından tüketicilere sunulmaktadır.

  • Kap modelleri
  • Pardösü modelleri
  • Tesettür abiye kıyafetler
  • Tesettür tunik kıyafet modelleri
  • Klasik ve spor kesim detaylı diğer tesettür kıyafetler
  • Eşarp, şal vb.

Kap modelleri

Yine tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın en çok tercih ettiği ve oldukça rahat olan kıyafetler arasında kap modelleri de yer alıyor. Önden fermuar ya da düğme detaylı çeşitlere sahiptir. Bunun yanı sıra yaka kesim detayı ile şekillendirilmiş, arkasında yırtmaçları bulunan ya da yan kısımlarında keten ve diğer kumaş türlerinin yanı sıra deri detaylarına da yer verilmesi, modelleri daha şık gösterebiliyor.

Abiye kıyafetler

Daha çok taş ve dantel detaylar ile süslenmiş olan, gösterişli ve sade modeller arasından tercihler yapılan bir diğer model de abiye kıyafetlerdir. Giyim görsellerine bakarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*