Tuniklerin Tesettürde Tercih Edilmesinin Sebebi

tesettür tunik, tesettürde tunik kullanımı, tesettürde tunik neden kullanılır

Tunikler genel olarak salaş duran ve vücut hatlarını çok belli etmeyen giysi parçaları olduğundan ötürü, tesettür giyimde en çok kullanılan parçalardır. Dikişleri muntazam olduğu takdirde, bütün salaş duruşuna rağmen, şıklık konusunda da ödün vermeyen özelliklere sahiptir. Bu yüzden kapalı bayanların en fazla tercih ettikleri, pantalon, tayt veya etekle kombin edilebilen çok yönlü giysi parçalarıdır.

Tuniklerin Tesettürde Tercih Edilmesinin Sebebi

ModaSena tesettür giyim sektöründe adından sıkça bahsettiren bir marka olarak, tunik tasarımlarında da, birçok farklı modeli müşterileriyle buluşturuyor.tesettür tunik, tesettürde tunik kullanımı, tesettürde tunik neden kullanılır

Tuniklerde model oluşturma:

Tuniklerin, kapalı bayanlar tarafndan tercih edilmesi halinde, genç kızların biraz daha dinamik veya bir başka tanımla daha sportif tarz arayışında olması gerekçesiyle, ModaSena ürünlerinde farklı desenlendirme teknikleri uygulanmaktadır. Baskı metodlarıyla renk katılan veya tek renk üretilip, farklı detaylarla hareketlendirilen tunikler, kapalı genç bayanların da en gözde parçası haline gelmiştir. Bunun yanı sıra, bazı klasik modellerin de, deri tayt veya denim pantalonla kombin edilerek, genç kızlarda, dinamik bir hava yarattığı bir gerçektir.

Her giysi parçası, detaylarla farklı bir hava katılarak, her yaş grubuna hitap edebilecek kıvama getirilebilir. Bu yüzden şıklık ve tasarım, detaylarda gizlidir. Bunun bilinciyle ModaSena tesettür giyim sektöründe bir prestij kazanmıştır.

Her sezonun star parçaları tunikler:

Her sozonda, kapalı bayanların vazgeçilmezi olan tunikler, farklı renk ve modellere göre mevsimsel nitelik kazandırılabilir. Örneğin, sonbahar kreasyonu için, daha pastel renkler tercih edilirken, kışın lacivertler, siyahlar, kahverengiler gibi daha koyu ve mat renkler kullanılır. Ya da yazın gelişini müjdeleyen bahar aylarında, ekose desenlerle hareket katılabilir, kelebek motifleriyle baskı uygulanabilir, fiyonklarla, tüy veya boncuk detaylarıyla çeşitli tasarımlar yapılabilir. Yaz ayları için kullanılacak olan tunikler, açık ve daha canlı renklerden üretilerek, asimetrik kesimlerle, parçaya kendinden bir dinamizm katılabilir.

Her sezon trend olan renklerin, mevsim standartlarındaki tonlarına dikkat edilerek üretilen ModaSena tunikleri, uzman ve yaratıcı modelist ellerden, giyinmeyi kendine bir yaşam tarzı olarak benimsemiş kapalı bayanlarımıza ulaştırılmaktadır. Ayrıca kaliteli ürünlerini, uygun fiyatlara sunmasıyla da rakiplerine meydan okumaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*